כל המידע הדרוש עבור חיות המחמד שלכם

מיטות לכלבים

רבים מאתנו אוהבים להתכרבל עם הכלב בתוך המיטה. זה אומנם כיף מאוד, במיוחד בימי החורף הקרים, אבל יש לכך השלכות על התנהגות הכלב ותחושת הדומיננטיות שלו בבית ומולכם.

גם לכלב זה כיף להתכרבל עם בעליו במיטה, אבל כלבים צריכים מקום משלהם, שבו הם יוכלו לישון ולנוח מתי שירצו.

מיטות לגורים וכלבים צעירים

מיטות לכלבים יכולות להיות פשוטות מאוד, לדוגמה גיגית מיוחדת המגיעה עם מזרון פשוט. מיטה כזו היא פתרון מושלם לגורים וכלבים צעירים שעדיין נמצאים בשלב הנשיכות ונוטים להרוס דברים. המזרון זול מאוד ולכן לא יהיה נזק כלכלי גדול אם גור או כלב צעיר יהרסו אותו; אפשר להחליף בלי בעיה במחיר שווה לכל כיס.

הגיגיות המיוחדות יוכלו לשמש את הכלבים שלכם גם כשיגדלו ויעברו את שלב הנשיכות וההרס שהם יוצרים בבית, אך יש לקחת בחשבון את קצב הגדילה של הכלבים ולקנות מיטה שתתאים גם לגודל הסופי המשוער שלהם.

מיטות לכלבים בוגרים ומבוגרים

עבור כלבים בוגרים ומבוגרים, אפשר לקנות מיטות מרופדות שהן נעימות ונוחות במיוחד. ההיצע הוא רחב וכולל מיטות בעלות של כ 100 שקלים ועד מיטות אורתופדיות שמחירן הוא בסביבות ה 400 שקלים. המחיר משתנה בהתאם לאיכות של המיטה ולגודל שלה.

portrait of a cute purebred  chihuahuas in front of white background

שני כלבים בתוך מיטה

מיקום המיטות

כל המיטות, גם הגדולות ביותר, הן קלות לנשיאה ולכן ניתן להזיז אותן בכל עת לכל נקודה בבית.

אם ידוע לכם שהכלב שלכם הוא חששן או דרוך רוב הזמן, מומלץ למקם את המיטה שלו הרחק מדלת הכניסה של הבית, כדי להרחיק אותו מרעשים שמגיעים מבחוץ.

חשוב לבחור את מיקום המיטה גם לפני מזג האוויר- בחרו את המיקום הקריר ביותר בימי הקיץ ואת המיקום שבו יהיה לכלב חם ונעים בימי החורף הקרים.