כל המידע הדרוש עבור חיות המחמד שלכם

קולרים לכלבים

לפי החוק, אין לתת לכלבים ללכת חופשי ברחובות. ואין זה משנה אם הם חוסנו נגד כלבת. היות וכך, כל מי שיש לו כלב צריך לקנות קולר שאליו תתחבר הרצועה עבור הטיולים עם הכלב בחוץ.

יש סוגים שונים של קולרים לכלבים שאפשר לקנות. באתר Pamperpet תוכלו למצוא ולרכוש קולרים במגוון רחב של עיצובים מיוחדים. ההיצע כולל קולרים עשויים עור, קולר סינטטי בקליעה ועוד.

בחירת קולר לכלב

כיום יש שלל קולרים שאפשר לקנות לכלב. עבור כלבים קטנים, קולר פשוט, סינטטי או מעור, הוא הבחירה הטובה ביותר. כלבים קטנים לא צריכים קולר מיוחד שאיתו אפשר "לתקן" אותם, ואף רצוי שלא להשתמש בקולר שכזה כיוון שהצוואר הקטן שלהם רגיש מדי.

על אף שקולר קטן ופשוט הוא הבחירה הנכונה, מומלץ לבחור קולר לכלב שמחירו אינו פחות מ 40 שקלים בערך- קולרים כאלו הם חזקים יותר ואינם משתחררים לאחר כוונון ההיקף שלהם בהתאם להיקף הצוואר של הכלבים.

לכלבים גדולים יש את הקולרים הרגילים ולצדם גם קולר "חנק" מיוחד שאיתו אפשר לאלף כלבים שאינם ממושמעים. שלא כמו כלבים קטנים, לעתים קשה להשתלט על כלבים גדולים כאשר הם מושכים, וקולרי חנק עוזרים לאלף אותם.

זכרו: אל תשתמשו בקולר חנק מבלי שקיבלתם הדרכה נכונה ממאלף כלבים מקצועי!

כלב עם קולר ורצועה

כלב עם קולר ורצועה

עיצוב הקולרים

רבים מבעלי הכלבים בוחרים קולרים לכלבים בעלי עיצוב אישי, שבדרך כלל כולל את השם של הכלבים לאורכו של הקולר.

באתר שלנו תוכלו למצוא קולרים בעיצובים מיוחדים שלא רואים כל יום. כמו כן, רבים מהקולרים באתר מגיעים עם סוגר איכותי במיוחד, שלו כמובן תפקיד חשוב מאוד בשמירה על הקולר על צווארו של הכלב.

אומנם הכלבים אינם מבחינים בעיצוב, וסביר להניח שהוא פחות חשוב להם, אך מדובר בתוספת מצוינת לכלבים ולכם.

אך כמובן שהדבר החשוב ביותר הוא ללא ספק מידת הנוחות של הקולר לכלב.